Forum www.sat.pl Strona Główna www.sat.pl
Forum na stronach firmy SAT Sp. z o.o.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z modulem polsatu w gi780uci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.sat.pl Strona Główna -> Cyfrowy Polsat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cukiernik28

PostWysłany: 2008-02-23 11:59:44    Temat postu: problem z modulem polsatu w gi780uci Odpowiedz z cytatem

mam maly problem z gi 780uci a mianowicie z modulem polsatu na wiekszosci kodowanych programach wystepuje w trakcie ogladania komunikat tego programu nie ma w twoim abonamencie i tak co 30sekunda mam caly pakiet a na programie dla abonentow wystepuje komunikat aby wpisac pin i ten program jest zakodowany soft mam z poczatku grudnia i wgrywany w hollexie prosze o szybka pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Igorek

PostWysłany: 2008-02-24 17:07:22    Temat postu: Re: problem z modulem polsatu w gi780uci Odpowiedz z cytatem

cukiernik28 napisał:
mam maly problem z gi 780uci a mianowicie z modulem polsatu na wiekszosci kodowanych programach wystepuje w trakcie ogladania komunikat tego programu nie ma w twoim abonamencie i tak co 30sekunda mam caly pakiet a na programie dla abonentow wystepuje komunikat aby wpisac pin i ten program jest zakodowany soft mam z poczatku grudnia i wgrywany w hollexie prosze o szybka pomoc

Udzieliłem odpowiedzi w innym wątku - oprogramowanie Interstar -> GI 8700 i problemy z modułem Polsatu.
Sprawdź tam.
Mnie to pomagało, ale przyznam szczerze, że nie byłem tym rozwiązaniem zachwycony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.sat.pl Strona Główna -> Cyfrowy Polsat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: